Veľvyslanec Vincent Obsitnik v Čistom dni

 

Dňa 24. 9. 2010 navštívil našu terapeutickú komunitu bývalý veľvyslanec USA na Slovensku, Vincent Obsitnik. Veľmi si vážime, že nám venoval svoj čas a pozornosť.


Pána veľvyslanca sme vrelo privítali a boli sme milo prekvapení, ako uvoľnene a príjemne pôsobil. Na neformálnom stretnutí sme ho oboznámili so systémom našej práce s drogovo závislými klientmi. Pochválili sa úspechmi, ktoré sme za roky driny dosiahli. No spomenuli sme aj ťažkosti, ktoré našu prácu, bohužiaľ, občas sprevádzajú.

 

Pán Obsitnik však vyjadril našej práci veľký obdiv a pozitívne hodnotil množstvo aktivít a činností, ktoré klientom zabezpečujeme. Na záver svojej návštevy vyslovil uznanie a podporu, ktorá sa nám bez pochyby stala motiváciou do ďalšej práce.

 

Vincent Obsitnik nie je známy len ako veľvyslanec Spojených štátov amerických na Slovensku, ale je aj človekom s vrúcnym vzťahom ku Slovensku. Jeho korene totižto siahajú na východ našej krajiny. V roku 1938 sa narodil v Moravanoch, okres Michalovce. Viac o pánovi Obsitnikovi

Počítadlo návštevnosti


Dnes
16 154
Mesiac
64 298
Spolu od 21.10.2008
179 794